Kontaktinformation

Välkommen att kontakta oss!

Verkstäderna

Enhetschef
Anne Lindberg
073-274 61 71
anne.lindberg@soderhamn.se

Verksamhetsledare Drömverksta´n,
Medieverkstan och Bowlinghall & Ungdomscafé
Johanna Holmberg
070-190 66 01
johanna.holmberg@soderhamn.se

Marcus Wågström

Verksamhetsledare
A-Huset, Be Smart& Fältarna
Marcus Wågström
070-587 79 00
marcus@be-smart.se

Administrativ assistent
Eva Lindström-Listh
070-190 13 45
eva.lindstrom-listh@soderhamn.se

Yvonne Kristiansson

Assistent
Yvonne Kristiansson
073-827 80 80
yvonne@besmart.se

Fältare

Marcus Wågström

Verksamhetsledare
Marcus Wågström
070-587 79 00
marcus@be-smart.se

Mats Pettersson
070-190 25 92
mats.pettersson@soderhamn.se

Linda Almqvist

Föräldraledig
Linda A Wikander
073-276 89 44
linda.almqvist@soderhamn.se

A-Huset, Ungdomsledare 070-191 66 46

Marcus Wågström

Verksamhetsledare
Marcus Wågström
070-587 79 00
marcus@be-smart.se

Bowlinghall & Ungdomscafé 0270-724 81

Verksamhetsledare
Johanna Holmberg
070-190 66 01
johanna.holmberg@soderhamn.se

Yvonne Kristiansson

Ursula Rupprecht

Yvonne Kristiansson

Ann-Therese Samuelsson
therese.samuelsson@soderhamn.se

Yvonne Kristiansson

Peter Olsson

Yvonne Kristiansson

Medieverkstan 073-275 46 53

Verksamhetsledare
Johanna Holmberg
070-190 66 01
johanna.holmberg@soderhamn.se

Pontus Högman
 

Drömverksta´n 0270-724 85

Verksamhetsledare
Johanna Holmberg
070-190 66 01
johanna.holmberg@soderhamn.se

Tjänstledig
Anette Palm

Be Smart

Marcus Wågström

Verksamhetsledare
Marcus Wågström
070-587 79 00
marcus@be-smart.se

Yvonne Kristiansson

Assistent
Yvonne Kristiansson
073-827 80 80
yvonne@besmart.se

Studieförbundet Bilda - Bildablomman

Yvonne Kristiansson

Studieförbundet Bilda - Bildablomman
Agneta Sundberg
Tel direkt: 0270-628 18
Mobil: 070-381 31 05
Epost: agneta.sundberg@bilda.nu

Yvonne Kristiansson

Föräldraledig
Studieförbundet Bilda - Bildablomman
Elena Tallberg
0270-628 18
070-531 42 48
elena.tallberg@bilda.nu

Share |